Problemy z wagą a zaburzenia hormonalne u 27-latki

Witam, Mam stwierdzony zespol policystycznych jajnikow i hashimoto, biore euthyrox 25 mg, 8 lat bralam pigulki antykoncepcyjne syndi 35, rok temu je odstawilam i duzo przytylam,wczesniej nie bylo problemow z waga jak bralam te leki, czy jesli znow wlacze antykoncepcje hormonalna to waga wroci do normy?

Witam,
uważam że problem nie jest w tabletkach antykoncepcyjnych a w niewłaściwej diecie przy hashimoto.
Jeżeli chodzi o dietę przy niedoczynności tarczycy wymagany jest indywidualny jadłospis. Zachęcam do lektury moich artykułów w tym temacie:
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16326,jak-schudnac-przy-niedoczynnosci-tarczycy
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16571,co-jesc-przy-niedoczynnosci-tarczycy-i-hashimoto

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to układam też indywidualne diety przez Internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk