Problemy z wątrobą a czerwone plamy na twarzy po alkoholu

Witam mam 29 lat i dręczy mnie problem, myślę że nie tylko estetyczny, związany z alkoholem, po wypiciu ok 0,5 litra wodki zaczynają pojawiać się czerwone plamy na twarzy, potem stopniowo na klatce piersiowej i rękach. towarzyszy temu uczucie gorąca, ciśnienie mam w normie. Czy to może być problem z wątrobą ? nie ukrywam że jakieś trzy lata wstecz piłem codziennie ok 0,7 litra sam po pracy i to nie lekkiej. Pozdrawiam Rafał

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.