Problemy z wątrobą a leczenie PCOS

Witam mam stwierdzone PCO ale nie mogę się leczyć ponieważ mam problem z wątrobą i leczę się na to. Problem mam z tym że od 3 miesięcy nie mam znów miesiączki i nie wiem czy mogę tak chodzić aż polepszą sie moje wyniki wątrobowe i wtedy pójdę do ginekologa? Narazie każdy Ginekolog odsyłał mnie do hepatologa. Ostatnio jak zatrzymała się moja miesiączka to nie obyło się bez tabletek na wywołanie. Proszę o poradę co robić?

Radziłbym w chwili obecnej zakończyć leczenie wątroby, a następnie zająć się problemami ginekologicznymi jak zalecają właśnie ginekolodzy.