Problemy z wejściem penisa do pochwy

czemu muj penis niechce wejsc do pochwy mojej partnerki wchodzi tylko Sam napletek a reszta nie,moja partnerka niewspulzyla z nikim od 3 lat i angle gdyz teraz ma na to ochote po wejsciu napletka odczuwa byl czy moze by to spowodowane tym ze jest dosc ruby w obwodzie?prose o porade co w takiej sytuacji zrobic pozdrawiam krystian
ponad rok temu

Nie ma odpowiedzi szybkiej i prostej. Najpierw Pana partnerka powinna zgłosić sie do ginekologa. Jeśli ginekolog wykluczy zmiany organiczne, to trzeba będzie udać się do seksuologa w celu znalezienia przyczyny opisywanego problemu i podjąć ewentualnie stosowne do wyników badań leczenie. Jeśli wcześniejsze współżycie było udane to należy oczekiwać stosunkowo szybkiej poprawy.

Opis jest nieprecyzyjny i niejasny. Do pochwy powinien wchodzić najpierw czubek (żołądź), napletek prawidłowo powinien być odciągnięty...
Chyba, że jest stulejka...
Jednak wizyta u lekarza seksuologa niezbędna. A Partnerki u ginekologa wizyta profilaktyczno-kontrolna.
Rokowanie jest zwykle korzystne.
Pozdrawiam.

Witaj
Problem jaki opisałeś może być złożony i dotyczyć może zarówno partnerki i ciebie. Po pierwsze - partnerka może mieć problem z nawilżeniem i właściwie wystarczy dobry nawilżacz(lubrykant) dostępny w supermarkecie lub w aptece. po drugie może też być także niedopasowanie- ale raczej rzadko. Raczej zastanów się czy partnerka jest gotowa- do współżycia- gra wstępna. Możesz udać się do specjalisty w twojej najbliższej okolicy po poradę jeśli nadal będziesz uważał, że masz mało informacji. Pozdrawiam

W takiej sytuacji niezbędna jest wizyta partnerki u ginekologa, która wykluczy przyczyny fizjologiczne opisywanego przez Pana stanu. Jeżeli okaże się, że nie ma żadnych biologicznych przeciwwskazań, wówczas pomocnym może okazać się próba penetracji partnerki najpierw palcem, następnie dwoma, a dopiero gdy ten rodzaj stymulacji będzie dla niej komfortowy spróbować penetracji penisem, najlepiej w pozycji klasycznej i na jeźdźca.