Problemy z widzeniem przy dobrych wynikach badania oka

Witam Co to może być? Od dłuższego czasu mam problem z widzeniem to chyba zaczęło się w sierpniu. Oczy mnie nie bolą, czasem łzawią, mam jakby rozdwojenie widzenia i podwójne widzenie trwa to różnie. Po wstaniu z nocnego odpoczynku gdy się kładę spać. Pojawia się też w dzień podwójne widzenie trwa dość krótko ale rozdwojenie widzenia potrafi mi dokuczać cały dzień. Rano zanim oczy nie przyzwyczają się do zmiany np światła pozycji. Gdy się kładę spać to często mam jakbym leciała w dół. Jestem ciągle zmęczona i cały czas chce mi się spać. Coraz trudniej mi funkcjonować w życiu codziennym. Dodam że od lat cierpię na migrenę. Byłam u lekarza miałam badane oczy, było robione dno i ciśnienie w oczach oraz były robione podstawowe wyniki, badane ciśnienie. Badanie wyszło dobre.

Ważny pełny wywiad, kontekst badania, czas od urazu, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam