Problemy z włosami i paznokciami oraz zmiany skórne

Moje ph=4, łamią mi sie wlosy oraz rozdwajają paznokcie. Glownym problemem sa krostki ( jak tradzik, lecz one nim nie sa, mialam badania i nir wykazaly tej dolegliwosci ). Bralam izotek z mysla, iz jest to tradzik po 2 miesiacach problem na twarzy powrocil. Nie pije wody, jak juz to jedna lub dwie szklanki na dzien. Bralam leki popularne dzis w telewizji, lecz pomogly tylko chwilowo. Co robic? Najbardziej przeszkadza mi to co mam na twarzy...

Dzień dobry, rozpoznanie trądziku absolutnie nie wymaga robienia żadnych badań. Proponuję skonsultować zmiany na twarzy z dermatologiem, który przepisze odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica