Problemy z wydychaniem powietrza

Od bodajże 2 dni mam wrażenie utrudnionego wydychania powietrza z płuc. Z wdechem jest wszystko okej. Szukałem co to może być ale wraz z wyszukanymi chorobami podawane są objawy które u mnie nie występują. Nie mam kaszlu, nic mnie nie boli, czuje się dobrze (poza tym wrażeniem) nie pale, nie piję, prowadzę aktywny tryb życia. Jak nie myślę o tym to czuje się jakbym był zdrowy ale tylko jak o tym pomyślę to uczucie wraca. Nie wiem czy mam iść gdzieś się przebadać czy tego sobie nie wymyśliłem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to na tle nerwowym? Nie zestresowal się Pan czymś mocno w ostatnim czasie? Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam