Problemy z wyleczeniem trądziku

Dzień dobry mam pytanie mój problem to trądzik jest bardzo ciężki próbowałem sposobami domowymi jak również zażywałem antybiotyki tj. Aknenormin, Tetralysal i Izotek.

Leczenie trądzika można wspomóc zabiegami w gab.kosmetycznym ,bądz medycyny estetycznej-obecnie bardzo chętnie wykonujemy w seriach odpowiednie pilingi,zabiegi laserowe itd