Problemy z wyobraźnią u 18-latki

Mam 18 lat i od jakiś 7 lat mam problemy z wyobraźnią... to jest już bardzo męczące... dziwnie sie przy tym zachowuje, jak coś smutnego to płacze jak wesołego śmieje się i różne dziwne miny... wyobrażam sobie jakiś fajne historie np. że mam męża i dzieci albo jakąś śmierć... w gimnazjum nie miałam wgl znajomych... proszę mi nie pisać, że mam iść do lekarza, bo ja naprawdę nie mam jak, a rodzicom nie powiem, bo się ze mnie już i tak śmieją...

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Jako osoba pełnoletnia może Pani sama zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego lub lekarza pierwszego kontaktu.
Anonimowe bezpłatne numery telefonów zaufania to 116 123 lub 116 111. Kontakt telefoniczny czy internetowy nie zastąpi jednak terapii.

Pozdrawiam!