Problemy z wyprostowaniem nogi po upadku

Na czwartkowym towarzyskim meczu w piłkę ręczną jeden z graczy podstawił mi nogę, całą masą ciała upadłem na wyprostowaną lewą rękę. Od razu po powrocie udałem się do lekarza, po wykonaniu zdjęć rentogenowskich stwierdził on że nie ma złamania. Ucieszyłem się, moja ręka znalazła się w szynie ale po jej zdjęciu okazało się że nie mogę wyprostować ręki w łokciu, pozatym mogę wykonywać swobodne ruchy. Czy powodem tego że nie mogę wyprostować ręki może być zwichnięcie albo stłuczenie ? Co jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.