Problemy z wypróżnianiem, ból brzucha i silne parcia

Witam, Od 3 dni mam problem z wyproznieniem sie , czuje silne parcia i bol brzucha . Dodatkowo gdy probuje sie wyproznic w odbycie czuje bol jakby silne klucia przez co trudno mi sie wyproznic . Bylam u lekarza przepisal mi cos do wypicia na wyproznienie jednak nawet to nie pomoglo , czuje sie juz strasznie zmeczona i nie wiem co mam robic , nawet w nocy nie potrafie spac . Co mam robic?
ponad rok temu

Witam! W przypadku gdy zawiodły doustne środki wspomagające walkę z zaparciami polecam wykonanie w warunkach domowych wlewki doodbytniczej (np. enema). Gotowe zestawy dostępne są w aptekach bez recepty, ich koszt to około 10zł.