Problemy z wypróżnianiem i oddawaniem moczu po alkoholu

Mąz po wypiciu dość sporej dawki alkoholu niekiedy nie potrafi zdążyć do ubikacji... Teraz przeszło to w taki stopień że nie utrzymał stolca... ;/ Nie chce iść do specjalisty i nie potrafi zrozumieć ze ma już nie pić bo znów mu się może to przydażyc.... Nigdy się to nie zdarzało... CZY DA SIE TO WYLECZYĆ ? CZY MOZE TO BYĆ NA TLE NERWOWYM ? ZE STRESU BO MĄZ MA BARDZO STRESUJACA PRACĘ ...

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się z reakcją organizmu na nadużycie alkoholu i świadczą o głębokich problemach z kontrolowaniem siebie pod wpływem alkoholu. Mąż bezwzględnie powinien zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień.