Problemy z wypróżnianiem po chorobie Hirschsprunga

Mam problem za synem .Jest po chorobie chisprunga , w trzecim tygodniu życia miał operacje jednoetapową. Wszystko elegancko się zagoiło. Od czasu do czasu miał problemy z kupką to mu pomagałam np. lewatywa,tabletki, syropki.Ostatnio znów ma problemy . Obecnie ma 6 lat i brudzi bielizne ,nie czuje nic.Zrobi kupkę ale mało na tyle ile zje .A syropy już mało co pomagają . Co mam robić albo gdzie mam sie zgłosić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.