Problemy z wypróżnianiem przy ostropeście mielonym

bardzo proszę o odpowiedz : zażywam ostropest mielony, ( 3x po 1 małej łyżeczce popijam go szklanką wody) i zauważyłam,że nie trawi mi się z jedzeniem ponieważ wydalam go z kałem CZY TO NORMALNE ???

Normalne. Kazda przesada w dol czy gore prowadzi do patologii. W pani przypadku moze to byc przegrzanie watroby i stad taka reakcja organizmu. Sugruje zamienic na jakis miesiac,ostropest na preparat Liv 52. Ten jest zrobiony z karczocha, ma takie samo prawie dzialanie a nie bedzie stwarzal takich problemow. Pozdrawiam. Wiecej informacji na rozne tematy na stronie www.arkadia-klinika.pl