Problemy z wypróżnianiem u 3-miesięcznej córki

Moja córka 3 miesięczna ma od 2 miesięcy problem z załatwianiem. Poprosiłam lekarz rodzinną aby przepisała DEBRIDAT i kiedy podałam nast. dnia zrobiła 3 kupki potem po 5 dniach kolejną więc nie musze podawac czopka. Widze poprawe ale lekarz uwaza ze powinnam odstawic piers i podac delikol. otrzymam również skierowanie do gastroenterologa dzieciecego. USG brzuszka ok. Ma 3 miesiące i waży 5620 a ur 3720. Podaje dodatkowo 3 krople wieczorem bobotic forte bo ma ból ale to nie kolki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Na podstawie zleconych badań możliwe będzie ustalenie przyczyny nieprawidłowości.