Problemy z wysoką prolaktyną a plamienia

Witam, jakiś tydzień przed okresem, może więcej mam plamienia koloru czerwonego, brązowego. Dodam że mam problemy z wysoką prolaktyną i ją leczę bromegronem. Wizytę u ginekologa mam dopiero 4 grudnia i czy mam czekać czy już się zgłosić do lekarza ?Dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście takie objawy mogą mieć związek z podwyższonym poziomem prolaktyny. Warto udać się do ginekologa na wcześniejszą kontrolę.