Problemy z wzwodem u młodego mężczyzny

Mam ogólny problem z wzwodem. Z rana go nie ma. Mam dopiero 18 lat. Współżyłem 2 razy, po czym szybko doszedłem. Kiedy próbowałem 3 raz, penis po założeniu prezerwatywy oklapł. Po kilku dniach mam problem z nim. Ciężko mi osiągnąć pełny wzwód i podczas oddawania moczu, czuje jakby coś blokowało jego szybkość. Napinam mięśnie, żeby oddać szybciej mocz (zawsze tak robiłem) to teraz to nie działa do końca. Boli mnie też lekko żołądź i skóra na nim jest jakby pomarszczona.

Witam
To ,że nie ma wzwodu porannego oraz ,ze boli pana lekko żołądź, to jest powód by udać się do specjalisty seksuologa. Dobrze, aby był to lekarz urolog ze specjalnością seksuologiczną. Nawet jeśli orzeknie ,że nie ma to przyczyn - medycznych, to powie co dalej zrobić z tym problemem. Pozdrawiam