Problemy z wzwodem w czasie stosunku

Witam! Mam 17 lat, mój problem polega na tym, iż gdy dochodzi do gry wstępnej z moją partnerką, to mój penis jest sztywny i twardy, ale gdy chcę wejść w jej pochwę, to od razu maleje i staję się miękki... Nie wiem, czym to jest spowodowane, nie możemy się normalnie kochać. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!
U młodych mężczyzn najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu jest stres. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z jego obecności, podczas gdy z każdym następnym brakiem pełnego wzwodu lęk będzie narastać. Istotne jest również pełne skupienie się na stosunku i nie rozpraszanie uwagi.
Nie wspomina Pan nic na temat masturbacji. Nie wiem zatem, czy Pan jej nie stosuje, czy też zapomniał Pan o tym wspomnieć. Jest to o tyle istotne, iż masturbacja rozładowuje popęd, a także, zbyt często stosowana, masturbacja może doprowadzić do przyzwyczajenia do silnych bodźców. W takich sytuacjach wolniejsze i słabsze bodźce mające miejsce podczas klasycznego zbliżenia mogą doprowadzać do osłabienia erekcji. Jeżeli problemy będą się utrzymywać albo Pana problem leży w nadmiernej masturbacji, wskazana jest konsultacja z seksuologiem.
Pozdrawiam