Problemy z zachowywaniem się wobec bliskich osób

Mam problemy z zachowaniem wobec bliskich mi osób,nie zawsze wybucham złością,ale często robię się czepialski i nadpobudliwy bez powodu,czasami nie pamiętam co powiedziałem dokładnie i dlaczego,po prostu najpierw mówię coś przykrego a za jakiś moment się uspokajam i żałuję tego co powiedziałem.Agresja słowna i czepialstwo...moja partnerka ma dość kłótni bez powodu i chciała żebym poszedł z tym do lekarza,może zaczął przyjmować jakieś leki żeby nad sobą panować,proszę o jakąś poradę.

Witam,

kiedy czytam Pana opis mam wrażenie, że leki niekoniecznie mogą być trafnym wsparciem. Pomocna na pewno będzie psychoterapia, podczas której rozwinie Pan swoje umiejętności w zakresie komunikacji z bliskimi osobami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

nie leki a solidna psychoterapia.za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza