Problemy z zaczerwieniem cery

Witam! Bardzo prosze o poradę, Od 2 lat walczęz cerą,Na skutek stosowania różnych lekarstw maści odwiedzania wielu dermatologow skora mocno mi sie czerwieni,Aktualnie używam zelu do mycia fizjożel i kremu biodermaAR BB cream i zauważam poprawe co jeszcze mogę zrobić . proszę o podpowiedż.

Witam Panią,

Preparaty pielęgnacyjne mają na celu wzmacnianie ścianek naczyń krwionośnych.
Jednakże jedynym rozwiązaniem aby usunąć przetrwały rumień, który występuje na Pani twarzy jest przeprowadzenie zabiegu laserowego zamykania naczyń.
Zapraszam na zabiegi laserowe po okresie wakacyjnym.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

Aby zauważyła Pani wyraźną poprawę należy pozamykać laserem rozszerzone naczynka, które nadają rumień na twarzy. Jest to jedyny skuteczny sposób, ponieważ kremy działają tylko powierzchownie i nie są w stanie dotrzeć tak głęboko jak laser.

Pozdrawiam serdecznie.