Problemy z zajściem i donoszeniem ciąży

Od 3 lat mam problem z zajściem jak i donoszeniem ciąży, mam nieregularne cykle, miałam robione HCG( wynik ok) mam podwyższoną prolaktynę-przyjmuję bromergon. przyjmuję również Clostilbegyt od 3lub5 dnia cyklu .4 razy udało mi się zajść najdłużej trwały8 tyg(przyjmowałam na podtrzymanie duphaston2x1 tab.)Chciałabym zapytać jakie badania mogłabym wykonać, aby sprawdzić co może być przyczyną zakończenia ciąż, dodam jeszcze że jesteśmy po jednym podejściu do inseminacji również nie udanej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza hematologa i wykonania badań w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Jeżeli tutaj będzie wszystko ok to należałoby wykonać badania genetyczne.