Problemy z zajściem w ciążę i problemy w związku

Mam problem zajściem w ciąże..choruje na tarczycę nadczynność..gdy wydaje mi się że jestem w ciąży okazuje się że nie jestem:( druga sprawa to ślub cywilny z facetem narzeczonym czy to aby na pewno ten? jak to poznać?Kocham go ale nie wiem szczerze to wszystko mnie przeraża :( wynikły pewne problemy jego mama mnie nie akcteptuje traktuje go jak swojego faceta itd;/

Witam,
Dziecko to poważna decyzja na całe życie.
Jeśli nie jest pani pewna związku z partnerem, czy to ten jedyny, to proszę zastanowić się czy zajście w ciążę w tym momencie jest dobrym ruchem.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza