Problemy z zajściem w ciążę po chemioterapii i odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam 33 lata od pzadziernika 2012 staramy sie z mezem o dziecko i nic regularnie miesiaczkuje i mam juz 2 corki dodam ze 5 lat temu przeszlam chemioterapie ale lekarz zapwenial ze nie bede miala problemu z zajsciem w ciaze podczas chemii tez mialam regularne miesiaczki w zeszlym roku robilam badania ginekologiczne i wszystko dobrze co moze byc przyczyna dwa lata temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne pozdrawiam i z gory dziekuje;;;

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazana jest specjalistyczna diagnostyka ginekologiczna w oparciu o dokładny wywiad chorobowy, stosowane w przeszłości leki, przebyte zabiegi.