Problemy z zajściem w ciążę po zabiegu konizacji szyjki macicy

witam 2 lata temu mialam robiona konizacje szyjki macicy.wraz z mezem chcemy miec dziecko ale od tamtego zabiegu nie moge zajsc w ciaze nie wiem co robic on tego nie rozumie ze to nie moja wina ze mam z tym problem a do tego ostatnia miesiaczke mialam 17 czerwca teraz w lipcu mialam 23 i 24 slabe plamienia ale dzis zrobilam test i niestety jest negatywny okresu nie ma dol brzucha pobolew jest mi slabo meczy zgaga ale to nie ciaza co mam robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG oraz badania hormonalne. Możliwe, że konieczna jest także badanie nasienia.