Problemy z zajściem w ciążę u 26-latki

Witam mam pytanie probuje zasc w ciaze ale mam z tym problem moga byc tego przyczyny jak jak mam mala macice pale papierosy duzo pije kawe i mam 10kg nie dowagi mam zwrostu 150cm

WOW.... Samo palenie papierosów powinno powodować zakaz zachodzenia w ciążę:) Czy w ciąży Pani rzuci? A skąd Pani będzie wiedziała, że już jest w ciąży? Kobieta nie wie o tym przez zazwyczaj 3 tygodnie od zapłodnienia, w tym czasie wędzi swoje nienarodzone dziecko... Nieładnie. Rzucić palenie, ograniczyć kawę i mocną herbatę, trochę przytyć i wtedy brać się za rozmnazanie.
Przepraszam za dość ostry ton wypowiedzi, ale nie zadajecie tych pytań po to, żeby Was głaskać. Chcecie rzetelnej informacji. To jej udzieliłem.
Przyczyn realnych natomiast może być dużo - przyczyn z zajściem w ciążę. To wymaga ustalenia okresu starań, i bardzo dokładnego badania obojga partnerów. To co napisałem wyżej jest nadal aktualne.