Problemy z zaparciami i bolesne parcie na stolec

Od urodzenia mam problem z zaparciami. Od kilku lat silne bóle brzucha, jelit, bolesne parcie na stolec, śluz w odbycie. Miałam robioną kolonoskopię - dla lekarza było to bardzo trudne badanie, ponieważ jelita są bardzo poskręcane. Jelita są zdrowe - to że mają taką wadę - są bardzo poskręcane to to daje takie objawy. Czy to jest jakaś choroba ? Czy z takimi jelitami się urodziłam. Proszę o konkretne wyjaśnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

może tak byc iż już od urodzenia ma Pani takie zmiany ale sądzę, że warto byłoby wykonac TK jamy brzusznej.