Problemy z zaśnięciem

dobry wieczor mam problem ze snemod dłuższego czasu juz, jak widac zreszta ze pisze przed 4 nad ranem , codziennie kładąc sie do lozka mecze sie po dwie godziny zeby zasnac,wierce sie bez sensu po lozku zamiast normalnie zasnac, nie wiem co mam dokladnie powiedziec zeby opisac ten problem, nie wiem co robic bo meczy mnie te siedzenie do rana a potem dopiero spac , moze jakies tabletki nasenne pomogłyby.. prosze o rade.. justyna

Dzień dobry!

Warto osobiście skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i/ lub psychologiem, aby podczas dłuższej osobistej rozmowy odkryć możliwe przyczyny, które sprzyjają Pani bezsenności - np. stan zdrowia, styl życia, obecna sytuacja życiowa itp.
Po odkryciu przyczyn można planować leczenie.
Tak, jest możliwe przyjmowanie leków nasennych.

Pozdrawiam!