Problemy z zaśnięciem u ząbkującego dziecka

witam serdecznie mam 37 lat w tym roku w lutym urodzilam drugie dziecko ktore wlasnie zaczyna zabkowac od miesiaca ma problemy z zasnieciem siec biore ja i kolysam na rekach siedze w niewygodnej pozycji corka troszke wazyy i od miesiaca pobolewalo mnie glownie w nocy w klatce piersiowej a od dwoch tygodni mam silny bol gornej czesci plecow polaczony z bolem w klatce piersiowej moskiem i zebrami lekarz w angli polecil mi tylko paracetamol ktory nie pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest cos więcej powiedzieć. proponuje udać się ponownie do lekarza pierwszego kontaktu.