Problemy z zaśnięciem w łóżeczku u 1,5-rocznego dziecka

Witam.Moja 1,5 roczna córka przez ostatnie pół roku zasypiała ładnie w łóżeczku,wystarczyło ze ktoś przy niej siedził,dostała butelke z mlekiem i po chwili zasypiała.Od jakiego miesiaca jest koszmar.Na widok łóżeczka dostaje histerii,krzyczy wygina się i nie ma mowy żeby tam ją włożyć.Potrafiła tak krzyczeć z 30min i nie było szans żeby tam zasnęła i nic nie szło jej wytłumaczyc.Mamy stały system, kolacja, kąpiel i spanie, tylko że teraz to zasypia z mama na fotelu przed tv, innej opcji nie ma.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może opisany problem jest spowodowany wydarzaniem, które wpłynęło na negatywne postrzeganie łóżeczka przez dziecko. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Warto omówić ten problem ze specjalistą pediatrą.