Problemy z zaspokojeniem chłopaka

Mam chłopaka bardzo się kochamy... Ja mam problem żeby doprowadzić go do orgazmu ręką, a we mnie nie dochodzi bo jak twierdzi nie ma już siły. Jestem jego pierwszą dziewczyną więc wcześniej sam się masturbował. Czy to się zmieni ? Może wystarczy żeby przestał sam się zaspakajać ? Proszę o radę

Dzień dobry!

Jednym ze źródeł wytrysku opóźnionego czy całkowitej niemożności osiągnięcia orgazmu podczas zbliżenia mogą być utrwalone nawyki masturbacyjne partnera. Nie jest możliwe odgadnąć, czy sama rezygnacja z masturbacji doprowadzi do zmiany tej sytuacji - być może tak. Jeśli tak się nie stanie, należy osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!