Problemy z zasypianiem i nieustanne zmęczenie

Witam, zwracam się do Państwa z zapytaniem w sprawie uzysaknia porady odnośnie mojego chłopaka, którego męczy wspominany poniżej problem. Otóż, od ponad roku pora jego zasypiania waha się w godzinach 5-8 rano, jednak gdy nie ma większej aktywności w ciągu dnia pora ta przesuwa się, a czasem gdy przesypia jedynie godzinę mimo, że jest strasznie zmęczony zasypia o tej samej porze. W najblizszym czasie udajemy sie na badania hormonalne. Jego stan psychiczny ulegl pogorszeniu.

Badania hormonalne są jak najbardziej wskazane. Z mojego doświadczenia w leczeniu Pacjentów z podobnymi dolegliwościami wynika, że najczęściej są one związane z emocjami (potocznie mówiąc stresem) oraz niedostatkiem aktywności fizycznej w ciągu dnia. Jeżeli badania hormonalne nie wykażą nieprawidłowości które wymagałyby leczenia endokrynologicznego to polecam leczenie akupunkturą. Zwykle osiągam dobre wyniki lecząc podobne zaburzenia. W pobliżu Państwa godna polecenia jest COMPLEO w Katowicach i dr Michał Richter i dr Bartosz Chmielnicki.