Problemy z zasypianiem, koncentracją i poczuciem bezpieczeństwa u 20-latki

Witam nazywam się Żaneta i mam 20lat od ponad roku mam problemy z zasypianiem, koncentracja i poczuciem bezpieczeństwa. Czuje się ciągle zmęczona psychicznie.Mój mózg ciągle podsyła mi jakieś słowa które zapętlam bądz sylabuje. W głowie kłebią mi się rysunki brył które ciągle rysuje w różnych rozmiarach nie mogę przestać rysować muszę skończyć ona musi być idealna. Prowadzę wewnętrzne dialogi czasem to jest męczące nie umiem się wyciszyć bardzo bym chciała poczuć wewnetrzny spokój poczuć ulgę

Zdecydowanie polecam udać się do psychologa i/lub psychiatry i podjąć z nim współpracę. Pani reakcje mogą być spowodowane zbyt dużym stresem z którym sobie Pani nie radzi, ale mogą również wskazywać na innego rodzaju, głębsze zmiany w psychice. Diagnoza może być postawiona jedynie po kontakcie osobistym - a po diagnozie można zaproponować kroki zaradcze. Proszę zatem udać się do specjalisty. Pozdrawiam.