Problemy z zasypianiem u 22-letniej osoby

Witam od około 2 tygodni cierpie chyba na BEZSENNOŚĆ z odbicia wcześniej dużo nadużywałem ZOLPIDEM od ostatniego nadużycia mineło 2 tygodnie i mam spore problemy z zasypianiem obracam sie z boku na bok 4 godziny?co zrobić??

Witam. Pana bezsenność może się wiązać z nadużywaniem Zolpidemu. Właściwie sam Pan to sobie zrobił. Leki proszę stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zalecam konsultację psychiatryczną. Jeżeli lekarz ma Panu pomóc, to musi się Pan zdobyć na szczerość w rozmowie z lekarzem. Pozdrawiam.

Proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Zdiagnozuje i zaproponuje najszybsze formy poradzenia sobie. Zaburzenia snu mogą być objawem zarówno nerwicowym jak i depresyjnym, mogą także sygnalizować uzależnienie od leków nasennych lub być sygnałem nadmiernego stresu, przemęczenia i potrzeby zmian.