Problemy z zasypianiem u 9-latka

Moje dziecko ma 9 lat od około miesiąca ma problemy z zasypianiem usypia nawet maks 2 h .Ma swój pokój , całąnoc świeci sięwgniazdku lampeczka codzinnie ją usypiam. Codziennie budzi sięw nocy nie może spać i przychodzi do mnie do łóżka.Niepokoi mnie ten problem ze snem. Gdy pytam o jakieśproblemy czy ktośdokucza czy czegoś się boi zawsze odpowiada że, nie jak mogę jej pomóc?Dodam że wszystkie badania ma idealne, przed zaśnięciem skarży sięże, pobolewa ją brzuszek.

Dzień dobry. Trudno określić przyczynę takiego zachowania na podstawie krótkiego opisu. Zachęcam Panią do umówienia się na konsultację w tej sprawie. Znając więcej szczegółów będzie można zastosować pomocne rozwiązania. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/