Problemy z zasypianiem w dzień u 5-miesięcznego dziecka

Witam,Mój pięciomiesięczny synek ma kłopoty z zasypaniem w dzień. po jedzeniu odczekuję ok. 15-20 min, kołyszę i odkładam do łóżeczka, po ok. 10 coś zaczyna mu przeszkadzać krzywi się, następnie zaczyna płakać. jak go wezmę na ręce czasami mu się odbije. Gdy ponownie go odkładam historia się powtarza. Czasami uda się i sam zasypia. Po wieczornym karmieniu nie ma żadnych kłopotów - odkładam go do łóżeczka i po ok 15 min sam zasypia i śpi do rana do 8smej. Karmię piersią dokarmiam modyf. dziękuję

Magdalena StusiĹska

Być może należy dłużej odczekać aż dziecku się odbije, lub po prostu poczekać chwilę kiedy zaczyna płakać żeby zasnął zanim weźmie się go na ręce.