Problemy z zawrotami głowy, zmęczeniem i brakiem apetytu

Witam, mam 30 lat i od 4 miesięcy mam problemy z zawrotami głowy, zmęczeniem i brakiem apetytu. Pracuję dosyć ciężko i ze stresem przy rozładunkach mebli i jako kierowca. Miałem 3 razy pobieraną krew, rentgen głowy i wszystko jest w porządku. Kilka razy bolała mnie szyja i kręgosłup. Biorę nieregularnie tabletki na bazie ziół na nerwy, lepsze krążenie krwi do głowy i ogólne tabletki przeciw bólowe. Od tygodnia zaczął boleć mnie brzuch w godz. 7 do 12. proszę o jakąś poradę do jakiego lekarza iść

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta.
Przyczyn może być wiele. Bóle głowy, kręgosłupa itd nie zawsze wiążą się ze zmianami w badaniach obrazowych, często są to napięciowe bóle głowy, ból kręgosłupa może być bólem mięśniowo-powięziowym itd, bóle brzucha mogą być związane z nadużywaniam leków przeciwbólowych.
Takie dolegliwości mogą być również wynikiem przemęczenia lub stresu.
Przez internet trudno postawić diagnozę.

Witam Pana
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to prawdopodobnie
Pana dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Możliwe, że są wynikiem stresującego trybu życia.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji, po zbadaniu okoliczności, które doprowadziły
do opisanych przez Pana dolegliwości.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i ewentualnie do podjęcia terapii psychologicznej
Terapeuta pomoże Panu odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl