Problemy z żołądkiem a zapalenie macicy

Spóźnia mi się miesiączka 3dni.mam problemy z zoladkiem cały czas przez to żyje w stresie bo się zamartwiam tym co się ze mną dzieje. Przez 4dbi czuję jakby wątroba mi się powiększyła w górnym prawym kwadracie brzucha jakby urósł a teraz okres mi się spóźnia 3dni boli mnie jakby prawy jajnik i noga az po kolano ledwo staje. Do tego mam problemy z macica miałam zapalenie i grzybica i cały czas mam. Pomocy od czego może mnie tak noga i jajnika boleć w ciąży nie jestem na pewno!

Bez bezpośredniego badania trudno określić czym mogą być spowodowane te dolegliwości. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio ze swoim lekarzem rodzinnym. Po bezpośrednim badaniu lekarz zaleci dalszy sposób postępowania np. badania laboratoryjne czy też np. USG jamy brzusznej.