Problemy z żołądkiem i nawracający refluks

Coraz częściej mam problemy z żołądkiem. Nawraca mi się refluks. Choruję na padaczkę i przyjmuje sporę dawki leków(Topamax200-0-300,Lamotrix100-0-125,Neurovit3x1.Asertin0,75x1, Ultop1x1 i inne Mg,K,C)Stosuję dietę i staram się pilnować odnośnie żywności. Niedawno miałam silną zgagę i po wypiciu szklanki wody z 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej przeszło. Spowodowało to u mnie wyplucie dużej ilości flegmy. Jest jakiś sposób na wzmocnienie/ osłonienie żołądka?Naturalne lub farmakologiczne.

Witam serdecznie,

Pani dolegliwości moge byc bardziej złożone, natomiast wyciąg z aloesu ma działanie regeneracyjne na śluzówke żołądka i całego układu pokarmowego, siemię lniane podobnie. A bromelanina hcl pobudza wydzielanie soku żołądkowego i lepsze trawienie. Polecam tez picie naparu z ostropestu dla wzmocnienia wątroby. Oraz ciepła, rozgrzewająca dieta bez drazniacych produktów.

Pozdrawiam

Mgr terapii naturalnych i dietetyki Joanna Brejecka-Pamunkas

Więcej informacji na www.naturalhealing.pl