Problemy ze łzawieniem jednego oka

Dzień dobry. Mam problem z okiem prawym, ponieważ zmieniając otoczenie ciągle mi łzawi i czasami mnie pobolewa. Właśnie nie wiem czy ma to jakiś związek jakieś 2 lata temu miałam przerysowaną gałkę oczną Tylko, że moja okulistka mówiła że wszystko jest w porządku. Nie mam pojęcia z czego dokładnie może to się brać.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, występujące objawy wskazują na zespół suchego oka, niedobór wytwarzanych łez. Prosze skonsultować sie z okulisty, ktory oceni wskazania do stosowania sztucznych łez po wykonaniu testu Schirmera. Pozdrawiam