Problemy ze ściągnięciem napletka u 16-latka

Witam od miesiąca mam 16 lat i dalej nie mogę do końca ściągnąć skóry z napletka słyszałem ze od 16 lat powinienem juz móc dlatego moje pytanie brzmi czy to normalne jak nie co mam zrobić.

Witam. W normalnych warunkach napletek powinien być całkowicie odprowadzalny. Proszę spróbować starać się stopniowo coraz bardziej go ściągać np. podczas ciepłej kąpieli. Jeśli zabiegi nie przyniosą oczekiwanego rezultatu możliwe że konieczne będzie operacyjne usunięcie stulejki.

Wiesław Mahaczek Urologia

witam
najprawdopodobniej masz stulejkę, zgłoś się do urologa, może będzie potrzebny zabieg
pozdrawiam