Problemy ze skórą żołędzia

Witam, mam 15 lat, jestem prawiczkiem i mam problem: mianowicie 2 dni temu zauważyłem o siebie zmiany na skórze żołędzia, konkretniej dwie czerwone plamy koło wędzidełka, następnie pojawiły się kolejne plamki, tym razem na powierzchni całego żołędzia, dzisiaj natomiast do objawów dołączyło swędzenie, rzadkie w różnych momentach i schodzenie skóry. Odnośnie tego mam pytanie: czy może to być infekcja grzybicza, jeśli tak, to co mam zrobić? Mam ciężką sytuację, rodzicom powiedzieć nie mogę, ponieważ nie potraktują tego poważnie, a do lekarza wolałbym nie iść, gdyż to wstydliwa sprawa.

Witam serdecznie.

Jest prawdopodobne że opisywane przez Pana zmiany mają charakter grzybiczy, jednak bez badania nie da się tego potwierdzić ani zalecić leczenia.

Niestety konieczna jest wizyta u lekarza. Może Pan skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam.