Problemy ze skupieniem uwagi

Witam, mam problem ze skupieniem sie. Zeby nauczyc sie czegos potrzebuje idealnej ciszy. Pomimo tego kiedy probuje sie uczyc mysli odbiegaja w inna strone czuje silna niechec jakbu moj mozg bronil sie przed zapamietaniem. Takze podczas robienia czegos trudno mi sie skupic na dwuch zeczach. Mam problemy z chormonami. Czy da sie to jakos wyleczyc?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Aby rozważyć i planować leczenia, konieczna jest właściwa diagnostyka, a ta niestety przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz psychologa w swojej okolicy. Pomocna może być także konsultacja z neuropsychologiem.

Pozdrawiam!