Problemy ze słuchem a poród naturalny

Witam, jestem w 36 tygodniu ciąży. Od kilku lat mam niedosłuch lewostronny. Pani, która badała mój słuch ustaliła, że moja wada nie ma nic wspólnego z braniem leków/antybiotyków we wczesnym okresie dzieciństwa (a tak twierdził lekarz),ale jest to powód mojego upadku z wysokości. Wspomniała coś o uszkodzeniu błony bębenkowej i łańcucha kosteczek słuchowych. Proszę mi powiedzieć czy w związku z taką wadą poród naturalny nie zaszkodzi jeszcze bardziej?Czy jest to wskazanie do CC?

Piotr Pilarski

Nie jest to wskazanie to cięcia.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie stopnia uszkodzenia. Proszę koniecznie udać sie do lekarza otolaryngologa.