Problemy ze snem, brak apetytu, osłabienie i wypadanie włosów

Witam! Piotr 27 lat.Od około 2 tygodni mam problemy ze snem,śpię po kilka godzin,budzę się w nocy bądź nie śpię wcale.Dodatkowo mam inne objawy: brak apetytu,osłabienie,dzisiaj zauważyłem,że wypadają mi włosy,nie wiem czy to istotne,ale nie mam wcale kataru ani kaszlu,a katar zazwyczaj towarzyszy mi non stop.Byłem u lekarza rodzinnego zrobiłem podstawowe badania krwi i wszystko jest ok.Czy to wynik stresu,bo w ostatnim czasie miałem okres stresujący?

Niestety bez większej ilości informacji jakakolwiek "internetowa diagnostyka" będzie tylko wrozeniem z fusów. Proszę udać się na konsultację psychologiczną - tylko na osobistym spotkaniu otrzyma Pan konkretne informacje i ewentualnie plan działań zaradczych. Pozdrawiam