Problemy ze snem, brak koncentracji, wyczuwanie zapachu gazu

czy jestem chora na depresje czy cos innego? moje objawy to: slyszenie glosow, problemy ze snem, mam wrazenie ze wszyscy o mnie rozmawiaja, podsluchuja mnie jak tez kameruja. Jestem strasznie spieta i patrze sie czasami w jeden punkt, nie chce ogladac telewizora, i mam wrazenie ze moja skora smierdzi gazem tak samo moje ubrania

Te objawy mogą świadczyć o chorobie, zdecydowanie nie można ich lekceważyć. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza psychiatry, gdyż tylko specjalista może postawić właściwą diagnozę- nie na podstawie krótkiego opisu na forum, ale w oparciu o rzetelny, pogłębiony wywiad. Pozdrawiam,
Justyna Owczarek- Skoneczna