Problemy ze snem i karmieniem u 2-miesięcznego niemowlęcia

Witam. Mój 2 miesięczny synek niechce spać w południe. Karmie piersią i jak wstanie o 10 to potem aż do 21 by był non stop przy piersi. I wtedy ja nic nie moge zrobić. Co ja mam robić?

Magdalena StusiĹska

Dziecko samo reguluje sobie pory posiłków. Karmienie piersią to także dla dziecka możliwość bycia przy mamie, może to o to chodzi dziecku? Pomocne może być noszenie dziecka w chuście żeby zapewnić mu bliskość.