Problemy ze snem i lęki u 14-miesięcznego dziecka

Dzien dobry. Moj 14 miesieczny synek jest bardzo lekliwy. Nie przespal jeszcze ani jednej nocy; najczesciej budzi sie kilka razy w nocy z placzem i trudno go uspokoic; wstaje bardzo rano. Lekarz zapisal mu hydrokszyne ale mam mieszane uczucia co do tego leku. Boje sie czy on nie wplynie negatwnie na rozwoj Maluszka - jesli nie teraz to moze w przyszlosci. Nie chce go otepiac. Podobno ten lek uzaleznia i dziala tylko gdy sie go podaje wiec nie zwalcza przczyn Dziekuje i pozdrawiam

Milena Lubowicz

Jeżeli lekarz znający dziecko przepisał hydroksyzynę, to uznał, że są wskazania do stosowania tego leku. Nie mam podstaw żeby tą diagnozę podważać.