Problemy ze snem i libido

Od tygodnia mam problemy ze snem i libido. Śpię 4-6h godzin dziennie, nawet po dużym wysiłku, i budzę się w nocy i nie mogę już zasnąć, po kilku godzinach udaje mi się zasnąć, ale śpię bardzo płytkim snem. W ciągu dnia w ogóle nie mam ochoty na sen. Do tego dochodzi obniżone do prawie zera libido, przyjmuję cynk i magnez i nic. Jeszcze 2 tygodnie temu byłem wręcz nad aktywny, a obecnie mam problem nawet ze wzwodem i nic mnie nie podnieca. Czy to może być problem w funkcjonowaniem wątroby?

Witam. Nie wiem, ponieważ nic nie pisze Pan o problemach z wątrobą, tak nagle Pan z nią wyskoczył... Chyba należy pójść z tym pytaniem do gastrologa...Z jednej strony naturalne są różne wahania organiczne, a z drugiej: być może pojawił się jakiś problem w Pana życiu, jakaś strata, cokolwiek, co mogło wpłynąć na opisane objawy. Polecałabym zwrócić się do psychologa. Powodzenia

Witam, sprawność seksualna jest ściśle związana ze stanem zdrowia. Jeżeli zmiana poziomu Pan libido ma charakter nagły i nie przeżył Pan w ostatnim czasie żadnych psychologicznych sytuacji urazowych, które mogłyby dać wyjaśnienie zaburzeniom snu i libido uważam za konieczne wykonanie podstawowych badań lekarskich a jeżeli one nie wniosą żadnego wyjaśnienia, udanie się do lekarza seksuologa, który zleci badania specjalistyczne. Biologicznych przyczyn opisanych objawów może być naprawdę wiele- chociażby zaburzenia funkcji tarczycy, czy depresja.Nie ma sensu gdybać, proszę się przebadać.Pozdrawiam