Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy ze snem i odczuwanie lęku po zażyciu leku Escitalopram Actavis

Witam serdecznie, od wczoraj biore Escitalopram Actavis 1 tabletke, w nocy nie moglam spac co chwile budzilam sie z potwornym lękiem, bólem brzucha i bólem rąk, czy to jest powod do odstawienia leku?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

AspaT

AspAT czyli aminotransferaza asparaginianowa ? czyli enzymy wątrobowe. Dowiedz się jakie są normy AspAT, gdzie występuje i o czym może świadczyć wzrost tego enzymu w organizmie.

Witam,
radziłabym skontaktować się z lekarzem prowadzącym, i nie odstawiać leku samodzielnie, w pierwszym okresie brania leku mogą występować takie objawy, które zapewne później ustaną. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety