Problemy ze snem i stan po operacjach kardiologicznych

Jestem po licznych operacjach kardiologicznych od 3 miesięcy mam problemy z snem.z tabletek bioreę Nasen. Nic nie pomagają oraz estazolam tzf. proszę o pomoc.

Witam,

Czy jest Pan pod stałą kontrolą lekarską? Jak się Pan czuje ogólnie? Proszę przestać brać "Nasen", nie raz spotkałam się w szpitalu ze skutkami ubocznymi z jego strony. Estazolam proponuję skonsultować z lekarzem prowadzącym, informując o innych branych lekach (bo zakładam, że bierze Pan takowe, będąc po kilku operacjach serca).
Jeśli powyższe nie przyniosą efektów, proponuję konsultację z terapeutą, gdyż sytuacja, w jakiej Pan się znajduje, z pewnością jest potencjalnym źródłem dużego stresu, który również może powodować bezsenność.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza